UA
UA RU
Бронювання

Бронювання номерів

Перейти до форми бронювання

Вибачте, заявки на бронювання номерів готелю за допомогою форми тимчасово не приймаються.

Для бронювання номеру зателефонуйте на контактний номер
+38 068 950 30 40.

Умови та правила

Заповніть всі обов'язкові поля у формі бронювання номера. Ми можемо надіслати Вам веб-посилання на сторінку оплати в платіжній системі LiqPay (сервіс Приватбанк Україна) у вигляді повідомлення на номер телефону або листа на Вашу електронну пошту (необов'язково). Натисніть кнопку Надіслати. Після надсилання заявки на вказаний Вами номер телефону зателефонує співробітник готелю Ситий ковбой. Якщо дзвінка не піде протягом 15-30 хв. - можливо, тимчасово недоступний Інтернет, але Ваша заявка буде обов'язково оброблена. Далі співробітник готелю погодить з Вами зміст заявки на бронювання та надішле Вам на вказаний номер телефону повідомлення (або листа на адресу Вашої електронної пошти) з посиланням на сторінку оплати платіжної системи LiqPay.

На сторінці оплати Ви зможете сплатити за послуги готелю Ситий ковбой за допомогою банківської картки Visa/MasterCard та іншими способами. Безпека платежів забезпечується як платіжною системою LiqPay, так і Вашим банком. Зверніть увагу: на сторінці оплати платіжної системи Ви повинні вказати адресу електронної пошти для отримання оригіналу квитанції про оплату. Якщо Ви не знайдете листа в папці Вхідні, перевірте папку Спам. Щоб уникнути непорозумінь – рекомендуємо Вам зберегти та роздрукувати цю квитанцію. У будь-якому випадку Ваше замовлення (з відповідним унікальним номером та даними замовника) та його оплата будуть зафіксовані.

Для поселення в готелі Вам необхідно буде пред'явити документ, що засвідчує особу, квитанцію про оплату в платіжній системі (також факт оплати фіксується Вашим банком), повідомити номер Вашого телефону.

Повернення коштів здійснюється шляхом перерахування на Вашу банківську картку, з якої було здійснено оплату послуг готелю Ситий ковбой у платіжній системі LiqPay. Інші методи повернення коштів можна розглянути в індивідуальному порядку.

Форма бронювання

Замовити дзвінок

Відправка...

або зателефонуйте